Reviews over Snack Corner ‘T Vlak, Het Vlak 1, Barendrecht

5/5 - (231 stemmen)

Welkom bij Snack Corner ’t Vlak, gelegen aan Het Vlak 1 in Barendrecht. Deze snackbar staat bekend om zijn vriendelijke service, heerlijke menu-opties en gezellige sfeer. Met een ruime keuze aan maaltijden, dessert en drankjes, is dit de perfecte plek voor een snelle hap of een gezellige maaltijd met vrienden en familie.

Overzicht van Snack Corner 'T Vlak

Welkom bij Snack Corner 't Vlak, gelegen aan Het Vlak 1 in Barendrecht. Deze snackbar staat bekend om zijn vriendelijke service, heerlijke menu-opties en gezellige sfeer. Met een ruime keuze aan maaltijden, dessert en drankjes, is dit de perfecte plek voor een snelle hap of een gezellige maaltijd met vrienden en familie.

Het menu van Snack Corner 't Vlak biedt voor ieder wat wils, van heerlijke lunchopties tot zelfgemaakte diners en smakelijke desserts. Voor degenen die graag een drankje willen nuttigen, serveert de snackbar ook alcohol en koffie. Met voldoende zitplaatsen zowel binnen als buiten, is het de ideale plek om te genieten van een maaltijd en te ontspannen in een informele sfeer.

 Foto’s van  Snack Corner 'T Vlak

Foto’s van Snack Corner 'T Vlak

Voor gezinnen met kinderen is Snack Corner 't Vlak ook zeer geschikt, met een speciaal kindermenu en kinderstoelen beschikbaar. Daarnaast is de snackbar rolstoeltoegankelijk en biedt het voldoende parkeerruimte, waardoor het gemakkelijk bereikbaar is voor iedereen.

De openingstijden van de snackbar zijn ruim, van dinsdag tot en met zondag van 12:00 tot 21:30 uur. Of je nu zin hebt in een snelle hap, een gezellige maaltijd met vrienden of een heerlijk dessert, Snack Corner 't Vlak staat klaar om aan al je wensen te voldoen.

 Foto’s van  Snack Corner 'T Vlak

Foto’s van Snack Corner 'T Vlak

Of je nu wilt afhalen, ter plaatse wilt eten of gewoon een drankje wilt doen, de serviceopties van Snack Corner 't Vlak zijn uitgebreid. Hoewel ze geen bezorging aanbieden, is de snackbar voorzien van een toilet, accepteert het verschillende betaalmethoden, en is het geschikt voor groepen.

Dus, als je op zoek bent naar een gezellige plek om te genieten van heerlijk eten en een informele sfeer, is Snack Corner 't Vlak de place-to-be in Barendrecht. Kom langs en ervaar het zelf!

Meer informatie over Snack Corner 'T Vlak

Snack Corner 'T Vlak Foto’s van Snack Corner 'T Vlak
Openingstijden
Maandag 8 jul.Gesloten
Dinsdag 9 jul.12:00 tot 21:30
Woensdag 10 jul.12:00 tot 21:30
Donderdag 11 jul.12:00 tot 21:30
Vrijdag 12 jul.12:00 tot 21:30
Zaterdag 13 jul.12:00 tot 21:30
Zondag 14 jul.12:00 tot 21:30
Locatie en contact van Snack Corner 'T Vlak
Snackbar: 5(231 reviews)
  • Het Vlak 1, 2991 EP Barendrecht, Nederland
  • +31180613153
  • 0.75 km (Afstand van het stadscentrum van Barendrecht naar Snack Corner 'T Vlak).

Foto’s van Snack Corner 'T Vlak

Reviewoverzicht van Snack Corner 'T Vlak

Hier biedt nederlandsewebsites.com eerlijke beoordelingen en reviews van klanten die de diensten van Snack Corner 'T Vlak hebben gebruikt. Gebaseerd op deze beoordelingen kunt u een objectieve en gedetailleerdere evaluatie maken van Snack Corner 'T Vlak en een geschikte keuze maken.

ImageGoeie snackbar oom een frietje te eten, voor de sfeer en gezelligheid hoef je er niet te blijven etenImage

Wendy Hordijk-Lodder
16 november 2023

ImageEen authentieke snackbar, waar vind je ze nog? Hier dus. De oudste snackbar van Barendrecht en nog altijd even lekker! Het duurt even voordat je je eten hebt maar het is ‘t wachten waard.Image

R R
20 augustus 2023

ImageHet personeel is heel aardig en beleefd. Het eten is ook erg lekker en aangeboden voor een goede prijs. De kip burger is vooral erg lekker.Image

Lester Chan
20 juli 2023

ImageWat een top snackbar! Enorm verse producten voor lage prijzen en het smaakt ook nog eens goed. Voor derest is de tent goed onderhouden, op paar schimmel plekjes na. Alleen jammer dat t naar schijt stinkt op de wc. Maar kortom snelheid.Image

Sam Verbeek
25 mei 2023

ImageIk vond het raar en onhygiënisch dat de zakken patat helemaal open werden meegegeven. Beetje open snap ik maar zo is alles koud eer je thuis bentImage

magda
22 april 2023

ImageWereld tent, keuze is reuze! Fantastisch gegeten en gedronken in de parel restaurant in hartje Barendrecht!Image

Jorn
29 maart 2023

Mensen zoeken ook naar

Hier is een lijst met locaties in de buurt van Snack Corner 'T Vlak die vaak door mensen worden gezocht, zoals we hebben samengesteld. Controleer de informatie en ontdek populaire locaties in de buurt.

80% klanten tevreden
Middenbaan 85, 2991 CS Barendrecht, Nederland (0.07 km).
80% klanten tevreden
Middenbaan 66, 2991 CT Barendrecht, Nederland (0.11 km).
80% klanten tevreden
Middenbaan 64, 2991 CT Barendrecht, Nederland (0.12 km).
80% klanten tevreden
Achterom 43, 2991 CS Barendrecht, Nederland (0.19 km).
80% klanten tevreden
Middenbaan 24, 2991 CT Barendrecht, Nederland (0.29 km).
80% klanten tevreden
Paddeweg 35, 2992 CK Barendrecht, Nederland (0.5 km).

nederlandsewebsites.com heeft uitgebreide informatie verzameld en verstrekt over Snack Corner 'T Vlak. We hopen dat het artikel een waardevolle informatiebron voor u zal zijn als u op zoek bent naar details over Snack Corner 'T Vlak. Vergeet niet nederlandsewebsites.com te bezoeken om meer hoogwaardige en interessante locaties in Nederland te ontdekken!

Show CommentsClose Comments

119 Comments

  • Dimitry DIM Vleugel
    Dimitry DIM Vleugel
    Posted 9 oktober, 2012 at 5:36 pm 0Likes
    Sinds de overname stukken verbeterd…
  • Rob Willemse
    Rob Willemse
    Posted 4 maart, 2017 at 8:11 am 0Likes
    Herhaaldelijk een “2e kans” gegeven maar ze snappen het vak daar echt niet…. 1 ster is eigenlijk nog te veel
  • Sander
    Sander
    Posted 26 juni, 2017 at 4:06 pm 0Likes
    Prima snackbar. Snelle service. Geen lange wachttijden.
  • Leo J.F. de Ruiter
    Leo J.F. de Ruiter
    Posted 15 augustus, 2017 at 6:08 pm 0Likes
    Zo’n beetje middenin het centrum van Barendrecht, als je de Binnennaan zo noemen mag zit snackbar t Vlak, ook aan het zo geheten Vlak 1, en 1 slaat dan op de hoek. Dus een stukje lopen vanaf de Binnenbaan. Naast ’t Vlak zit de Jumbo, dat is makkelijk te vinden, denkt U, maar het is niet de supermarkt Jumbo maar een chinees-Indisch restaurant. Toch is ’t Vlak best bekend in Barendrecht. Dat komt dat het een goede nette snackbar is, ruim met een ruim assortiment. Het is wel veelal snackwaren wat er te vinden is, dus zeg maar gefrituurde spullen, maar ook andere zaken zijn er verkrijgbaar en uiteraard drankjes. Je wordt goed en snel geholpen, het personeel is vriendelijk, de prijzen zijn heel reëel. Parkeren is er ruim voldoen, scheelt weer van en hoekzaak.
  • Rob Se
    Rob Se
    Posted 25 oktober, 2017 at 9:57 pm 0Likes
    Lekkere snack uit Barendrecht
  • john hill (john van den heuvel)
    john hill (john van den heuvel)
    Posted 17 november, 2017 at 11:46 pm 0Likes
    Nooit klachten gehad. Je krijgt waarom je vraagt
  • Ivonne Lammering
    Ivonne Lammering
    Posted 22 november, 2017 at 8:50 pm 0Likes
    Snel en netjes en lekker
  • Tom Pörtzgen
    Tom Pörtzgen
    Posted 19 december, 2017 at 5:16 pm 0Likes
    Prima snackbar. Goede kwaliteit en snelle service.
  • ronald b
    ronald b
    Posted 10 januari, 2018 at 12:23 pm 0Likes
    Goed eten
  • Peter Bakker
    Peter Bakker
    Posted 27 februari, 2018 at 6:57 pm 0Likes
    Top eetplek! Friet is erg goed, burgers zijn top en de service Is erg goed! Prijzen vallen reuze mee, waar voor je geld!
  • Emir Zeric
    Emir Zeric
    Posted 28 februari, 2018 at 7:58 pm 0Likes
    Goed patatje … …
  • Emiel van Ravesteijn
    Emiel van Ravesteijn
    Posted 16 maart, 2018 at 8:32 pm 0Likes
    Voor
  • Merel Verhoeff
    Merel Verhoeff
    Posted 16 oktober, 2018 at 10:28 pm 0Likes
    Heerlijk patat wel altijd teveel maar voor die prijs een topper.
  • Kirsten lala
    Kirsten lala
    Posted 17 oktober, 2018 at 12:56 am 0Likes
    Lekker eten
  • Johan Terdu
    Johan Terdu
    Posted 19 oktober, 2018 at 11:28 pm 0Likes
    Goed en lekker eten
  • Willem Bax
    Willem Bax
    Posted 26 oktober, 2018 at 11:59 pm 0Likes
    Goed eten, snelle service goede prijs
  • Ellie deRuiter
    Ellie deRuiter
    Posted 22 november, 2018 at 8:24 pm 0Likes
    Hele fijne patat en een goede service.
  • annewesdorp
    annewesdorp
    Posted 29 november, 2018 at 7:22 pm 0Likes
    Lekker gegeten!
  • Henk Wessels
    Henk Wessels
    Posted 9 december, 2018 at 11:11 pm 0Likes
    Gewoon goed hele aardige mensen
  • nathalie vanzanten
    nathalie vanzanten
    Posted 10 december, 2018 at 2:21 pm 0Likes
    Vandaag eten gehaald bij het vlak we hadden een patat stoofvlees waarvan de patat taai en half rauw was en de stoofvlees droog. Broodje kroket en kaassoufle aan de binnenkant koud. Niet te vreten ga hier echt nooit meer gewoon 20 euro eten zo in de kliko kunnen gooien echt verschrikkelijk. Volgens mij is de afzuiger in de zaak ook kapot heel die zaak was vergeven slaat gewoon op je longen en ogen als je binnenkomt van ons een dikke onvoldoende
  • Ole Berntsen
    Ole Berntsen
    Posted 18 december, 2018 at 11:12 am 0Likes
    Het is te vreten maar de pindasaus is net zo oud en smerig als de dominee
  • Nathan van Helden
    Nathan van Helden
    Posted 18 december, 2018 at 9:20 pm 0Likes
    Degelijke snackbar. Geen geweldige kwaliteit, maar vooral de mayo is erg lekker. Binnen is het niet uitnodigend om te eten.
  • Willem Plasmans
    Willem Plasmans
    Posted 7 januari, 2019 at 7:38 am 0Likes
    Lekka
  • Nancy Kortland
    Nancy Kortland
    Posted 15 januari, 2019 at 12:25 pm 0Likes
    Dit is wel de meest armoedige snackbar die ik ooit heb gezien. Broodje kroket was ook erg saai, oud en smakeloos. Personeel aardig maar deze zaak is niet meer opgeknapt sinds de jaren 80. Kan echt niet meer hoor. De prijzen zijn overigens wel met de tijd mee gegaan.
  • Luca Lodder
    Luca Lodder
    Posted 23 januari, 2019 at 3:30 pm 0Likes
    Heerlijk eten en drinken, alleen de inrichting mag wel wat beter
  • Jelle Feenstra
    Jelle Feenstra
    Posted 20 februari, 2019 at 8:55 pm 0Likes
    Prima patatje in een grote zak voor een normale prijs. Saté was lekker en kleinzoons genoten van een broodje kroket en een frikandel speciaal. Kom daar zeker terug.
  • Marco Van Daalen
    Marco Van Daalen
    Posted 31 maart, 2019 at 7:32 am 0Likes
    Het is erg goed eten en gezellig
  • Jan van Kooten
    Jan van Kooten
    Posted 11 april, 2019 at 7:01 am 0Likes
    Patat niet lekker. Aparte smaak.
  • Marc Wezel, van
    Marc Wezel, van
    Posted 21 april, 2019 at 3:32 pm 0Likes
    Gewoon goede patat en snacks
  • Jasper le Coq
    Jasper le Coq
    Posted 18 december, 2019 at 10:55 am 0Likes
    prima eten.
    top zaak
  • Marco Slingerland
    Marco Slingerland
    Posted 20 december, 2019 at 6:05 pm 0Likes
    Goede snackbar, ruime keuze en prijs kwaliteit verhouding is top.
  • Maja De Kok
    Maja De Kok
    Posted 21 december, 2019 at 11:26 am 0Likes
    Gezellig lekkere patat
  • Marian Bergwerff
    Marian Bergwerff
    Posted 22 december, 2019 at 7:15 am 0Likes
    Ze hebben heerlijke broodjes en een mooi terras
  • Jan Jacob Van Den Hul
    Jan Jacob Van Den Hul
    Posted 24 december, 2019 at 6:18 pm 0Likes
    Goede cafetaria, ruime keuze. In de weekenden wel erg druk.
  • HUIB KRAAIJEVELD.
    HUIB KRAAIJEVELD.
    Posted 25 december, 2019 at 2:23 pm 0Likes
    EN DE PA TAT WAS HEEL LEKKER. EN DUS.
  • Tobias Van Der Vaart
    Tobias Van Der Vaart
    Posted 26 december, 2019 at 7:47 am 0Likes
    Was lekker
  • Pim Van Den Berg
    Pim Van Den Berg
    Posted 26 december, 2019 at 8:01 pm 0Likes
    Goede service vriendelijk personeel redelijk eten
  • danny Tseng
    danny Tseng
    Posted 30 december, 2019 at 9:14 am 0Likes
    Goede snackbar
  • Dymo Waltheer
    Dymo Waltheer
    Posted 2 januari, 2020 at 8:25 pm 0Likes
    Lekker eten
  • Cor Ista
    Cor Ista
    Posted 2 januari, 2020 at 9:56 pm 0Likes
    Patat niet lekker
  • jolanda koedood
    jolanda koedood
    Posted 3 januari, 2020 at 2:23 pm 0Likes
    Goed eten
  • Ammar Al Bawab
    Ammar Al Bawab
    Posted 4 januari, 2020 at 10:42 pm 0Likes
    Fastfood, Lucky Cream en ijs.
  • Johan Kleinjan
    Johan Kleinjan
    Posted 5 januari, 2020 at 4:27 pm 0Likes
    Vriendelijk personeel. Lekkere patat en snacks. We waren er op zaterdag, dan is het wel heel druk daardoor wordt de bestelling niet helemaal goed uitgeserveerd. Werd wel goed opgelost.
  • Marco Jacobs
    Marco Jacobs
    Posted 5 januari, 2020 at 10:46 pm 0Likes
    Superaardig personeel
  • Kai van Wijngaarden
    Kai van Wijngaarden
    Posted 15 januari, 2020 at 4:38 pm 0Likes
    OK
  • Eelco Bosma
    Eelco Bosma
    Posted 17 januari, 2020 at 1:34 pm 0Likes
    Goede patat, vriendelijke mensen.
  • Gerard Casteleijn
    Gerard Casteleijn
    Posted 24 januari, 2020 at 10:31 pm 0Likes
    Bestelling slecht uitgevoerd en kip nuggits niet goed warm.
  • Richard Blondeau
    Richard Blondeau
    Posted 28 januari, 2020 at 7:49 pm 0Likes
    Lekker friet en een ruime keuze aan snacks!!!
  • Ruud Bergen
    Ruud Bergen
    Posted 4 februari, 2020 at 3:51 pm 0Likes
    Een vriendelijke bediening en goede producten. Een goeie en zeer schone snackbar met schone olie.
  • Bertus De Ruiter
    Bertus De Ruiter
    Posted 5 februari, 2020 at 12:41 am 0Likes
    Niet echt schoon
  • Stefan S
    Stefan S
    Posted 7 februari, 2020 at 12:32 pm 0Likes
    Prima alleen de hamburger is een beetje te duur wat je krijgt. Verder prima snackbar met veel keus en vriendelijke mensen.
  • EenBlauweWolf
    EenBlauweWolf
    Posted 8 februari, 2020 at 7:56 am 0Likes
    Heerlijke zaak! Veel dingen en zal altijd goed smaken, rustig en een fijne plek om te zijn.
  • Jos van Geel
    Jos van Geel
    Posted 9 februari, 2020 at 8:13 pm 0Likes
    Snelle bediening op zondag
  • Jonathan De Regt
    Jonathan De Regt
    Posted 10 februari, 2020 at 6:20 pm 0Likes
    Goeie bediening , ik raad zeker aan als makkelijk wil eten. Alleen de patat vindt ik wat aan de droge kant. De burgers zijn niet super goed gevuld.
  • Jeffrey Tanis
    Jeffrey Tanis
    Posted 11 februari, 2020 at 9:10 pm 0Likes
    Fijne snackbar
  • Mauri Helper
    Mauri Helper
    Posted 15 februari, 2020 at 11:14 am 0Likes
    Plastic kaas met joppysaus
  • Marnix Apon
    Marnix Apon
    Posted 11 september, 2020 at 3:06 pm 0Likes
    Er stond op internet dat ze 4 uur open zijn maar om 16:23 waren ze nog steeds niet open.

    Wel is het patat en mayo heel lekker

  • Henk Jetten
    Henk Jetten
    Posted 11 september, 2020 at 10:38 pm 0Likes
    Prima producten alleen weinig parkeerplaatsen
  • Mees Tims
    Mees Tims
    Posted 17 september, 2020 at 7:04 pm 0Likes
    Gewoon een goede patatzaak.
  • Robert de Vries
    Robert de Vries
    Posted 21 september, 2020 at 7:23 pm 0Likes
    Goed daar eten en drinken
  • Iwan Van Marle
    Iwan Van Marle
    Posted 5 oktober, 2020 at 8:54 pm 0Likes
    Geweldige hapjes..
  • Deniz Iscan
    Deniz Iscan
    Posted 13 oktober, 2020 at 4:40 pm 0Likes
    Perfect
  • Erik Smit
    Erik Smit
    Posted 15 oktober, 2020 at 12:33 pm 0Likes
    Een fijne snackbar met vriendelijk personeel en goede patat in grote porties. We komen hier al jaren, helaas moeten we in de toekomst ons wekelijkse patatje van ’t Vlak missen in verband met verhuizing naar andere regio.
  • Kees Quak
    Kees Quak
    Posted 23 oktober, 2020 at 6:32 pm 0Likes
    Snelle afhandeling ondanks drukte. Grote porties. Prima.
  • Isabella Jansen-van Deurzen
    Isabella Jansen-van Deurzen
    Posted 27 oktober, 2020 at 6:22 pm 0Likes
    Lekkere spullen gebakken in schoon vet
  • Ferena Casteleijn
    Ferena Casteleijn
    Posted 31 oktober, 2020 at 5:29 pm 0Likes
    Slecht, onvolledig en niet gare producten. Zeker niet voor herhaling vatbaar
  • Exhabition
    Exhabition
    Posted 2 november, 2020 at 8:37 am 0Likes
    Openingdtijden klopten niet, personeel haast onbeschoft en eten was niet goed warm
  • Romeo Balkaran
    Romeo Balkaran
    Posted 4 november, 2020 at 9:19 am 0Likes
    Lekkere frieten … …
  • Lyne Sidawi
    Lyne Sidawi
    Posted 14 november, 2020 at 10:50 am 0Likes
    goede, vriendelijke en snelle bediening. een rustige en perfecte plek voor een snelle hap tijdens de lunchpauze of na het werk
  • Patrick van der Snoek
    Patrick van der Snoek
    Posted 3 december, 2020 at 9:06 am 0Likes
    Prima kwaliteit en vriendelijke bediening
  • Jochem Langendijk
    Jochem Langendijk
    Posted 16 december, 2020 at 5:54 pm 0Likes
    Prima plek voor een vette bek!
  • Hans Van Grondelle
    Hans Van Grondelle
    Posted 26 december, 2020 at 5:47 pm 0Likes
    Prima zaak
  • Jaco Mol
    Jaco Mol
    Posted 27 december, 2020 at 2:59 pm 0Likes
    Goede zaak en aardige medewerkers !
  • Linda Duhen
    Linda Duhen
    Posted 16 december, 2021 at 5:06 pm 0Likes
    Lekker softijs
  • Eric de Bruin
    Eric de Bruin
    Posted 22 december, 2021 at 4:16 pm 0Likes
    Goeie pindasaus!
  • Wout Van muijlwijk
    Wout Van muijlwijk
    Posted 24 december, 2021 at 2:44 pm 0Likes
    Goede mensen met service. Niks op aan te merken misschien andere iets andere patat.
  • Conny Jones
    Conny Jones
    Posted 27 december, 2021 at 8:15 am 0Likes
    Grote porties patat worden gegeven
  • Niko Bellic (rsinterviewer)
    Niko Bellic (rsinterviewer)
    Posted 4 januari, 2022 at 7:14 am 0Likes
    Al jaren vaste plek
  • Ronald de Heer
    Ronald de Heer
    Posted 4 januari, 2022 at 11:21 am 0Likes
    Goed gebakken patat. Heerlijke pindasaus.
  • Wendy Schuurman-Antoni
    Wendy Schuurman-Antoni
    Posted 5 januari, 2022 at 4:57 pm 0Likes
    Lekkere sate en pindasaus!
  • leo r.a.nonderhouds@live.nl
    leo r.a.nonderhouds@live.nl
    Posted 6 januari, 2022 at 7:27 pm 0Likes
    Een goede snackbar
  • Raymond
    Raymond
    Posted 8 januari, 2022 at 11:41 am 0Likes
    Patat was niet lekker. Hamburger speciaal is hier met pindasaus, heel raar… Jammer, wanneer je thuiskomt en net als ik een allergie hebt voor pinda’s. Frikandellen hadden een vreemde structuur en smaakte raar. Kortom, niet lekker gegeten en veel weg gegooid. Zonde!
  • Harry Romein
    Harry Romein
    Posted 12 januari, 2022 at 8:13 am 0Likes
    Heerlijk patatje oorlog.
  • stephen verburg
    stephen verburg
    Posted 12 januari, 2022 at 6:14 pm 0Likes
    Lekkere patat en snacks. Tot 9 uur open en mogelijk om bestelling af te halen wat Helemaal top is super vriendelijk mensen die er werken altijd vriendelijk en beleefd. Vooral met de corona tijd is dit echt heel toffe plek voor flexibility en het feit dat ze open zijn mogen we al van geluk spreken dankjewel voor de topservice altijd!!..
  • Nancy Pouwe
    Nancy Pouwe
    Posted 13 januari, 2022 at 4:22 pm 0Likes
    Netjes en gastvrij.
  • Jaap Kenters
    Jaap Kenters
    Posted 14 januari, 2022 at 8:21 am 0Likes
    Lekker gezondigd
  • guy eisenga
    guy eisenga
    Posted 15 januari, 2022 at 8:02 am 0Likes
    Veel.patat. goede service
  • derk huizing
    derk huizing
    Posted 14 december, 2022 at 10:06 am 0Likes
    Eierbal was goed, in plaats van ras patat gewone patat moest eerst aangeven dat iemamd geen gewone patat lust en daarom ras patat had besteld .
    Bediening liep hele tijd met oortjes in en was met mobiel bezig kwam erg slecht oven en was niet vriendelijk geen aanrader na jaren weer terug in Groningen ga hier nooit meer heen.
  • Co Van der Kolk
    Co Van der Kolk
    Posted 14 december, 2022 at 5:55 pm 0Likes
    Je kan hier heerlijk eten. Afhalen, maar ook zitten. Keurige bediening.
  • Peter Weerheim
    Peter Weerheim
    Posted 15 december, 2022 at 10:19 am 0Likes
    Doorsnee snackbar, niet bijzonder lekker, schoon of snel.
  • Marcel Van Bijsterveld
    Marcel Van Bijsterveld
    Posted 16 december, 2022 at 12:29 am 0Likes
    Altijd goed eten tegen normale prijs
  • Milly B
    Milly B
    Posted 18 december, 2022 at 8:17 pm 0Likes
    Altijd goede verse kwaliteit friet en snacks, meer dan ruime hoeveelheid & gebakken in verse olie!!
    De sunday ijsjes zijn ook erg lekker en klantvriendelijk zijn ze ook nog, kortom met recht de beste snackbar van Barendrecht!
  • danny Dld
    danny Dld
    Posted 19 december, 2022 at 8:50 am 0Likes
    Prima goede service goede patat en snacks en lekkere pindasaus
  • Caroline De Rijk
    Caroline De Rijk
    Posted 19 december, 2022 at 2:20 pm 0Likes
    Patat mag meer doorbakken
  • Debora Van Room
    Debora Van Room
    Posted 19 december, 2022 at 8:00 pm 0Likes
    Goede service, patat is super lekker, net als de heerlijke pindasaus.
  • pieter slijkoord
    pieter slijkoord
    Posted 21 december, 2022 at 4:42 pm 0Likes
    Super vriendelijk goede service en lekkere snacks
  • Els Levering
    Els Levering
    Posted 21 december, 2022 at 10:03 pm 0Likes
    Schoon, hygiëne staat hoog, toilet aanwezig
  • Mirjam vlogt Wel
    Mirjam vlogt Wel
    Posted 31 januari, 2023 at 5:15 pm 0Likes
    Je krijgt veel patat. Maar ze zijn vaak bleek en niet goed gaar. De frikadel was koud.
  • Lies Verhoef
    Lies Verhoef
    Posted 16 februari, 2023 at 12:40 am 0Likes
    Echt vieze patat.taaie oude frieten!…‍…
  • C. K
    C. K
    Posted 16 februari, 2023 at 11:35 am 0Likes
    Veel eten voor weinig geld, prima kwaliteit voor een snackcorner. Hygiëne mag beter en er hangt niet echt een uitgelaten sfeer. De bediening is wel aardig maar niet enorm snel.
  • Jesse Nab
    Jesse Nab
    Posted 11 maart, 2023 at 3:40 pm 0Likes
    Geweldig! Eind van de middag gereserveerd, bij aankomst werden wij goed ontvangen. Heerlijk in de zon op het terras gezeten. Wij komen hier zeker terug!
  • Ome Woetroe
    Ome Woetroe
    Posted 14 maart, 2023 at 10:06 pm 0Likes
    Dit is de meest armoedige snackbar waar ik ooit ben geweest. Geweldig!
  • Prinses Pils
    Prinses Pils
    Posted 25 maart, 2023 at 8:35 am 0Likes
    Zelden zo’n heerlijk perfect gebakken patat gegeten en de kwaliteit/prijs verhouding van de kaassouflé is echt subliem. Ik ga nooit meer koken. Klasse!!
  • Alec van der Heiden
    Alec van der Heiden
    Posted 27 maart, 2023 at 10:21 pm 0Likes
    Fantastische tent, goed eten en dat voor een lage prijs. Wel jammer dat de prijs van de wc 10 cent omhoog is gegaan. Formidabele snackbar!!
  • Jorn
    Jorn
    Posted 29 maart, 2023 at 1:27 pm 0Likes
    Wereld tent, keuze is reuze! Fantastisch gegeten en gedronken in de parel restaurant in hartje Barendrecht!
  • LLG !
    LLG !
    Posted 29 maart, 2023 at 2:39 pm 0Likes
    Verbazingwekkend
  • Jan de Boom
    Jan de Boom
    Posted 21 april, 2023 at 11:03 am 0Likes
    Een kleine opfrisbeurt van de zaak zou geen kwaad kunnen, verder goede snacks,
  • magda
    magda
    Posted 22 april, 2023 at 11:31 pm 0Likes
    Ik vond het raar en onhygiënisch dat de zakken patat helemaal open werden meegegeven. Beetje open snap ik maar zo is alles koud eer je thuis bent
  • peter nederland
    peter nederland
    Posted 26 april, 2023 at 9:10 pm 0Likes
    Mwa eens en niet weer
  • Sam Verbeek
    Sam Verbeek
    Posted 25 mei, 2023 at 5:00 pm 0Likes
    Wat een top snackbar! Enorm verse producten voor lage prijzen en het smaakt ook nog eens goed. Voor derest is de tent goed onderhouden, op paar schimmel plekjes na. Alleen jammer dat t naar schijt stinkt op de wc. Maar kortom snelheid.
  • Aldert Haak
    Aldert Haak
    Posted 21 juni, 2023 at 3:20 pm 0Likes
    Helaas een slechte ervaring hier. De telefoon werd niet opgenomen, bij navraag was het antwoord: ‘ te druk’. Zes personeelsleden geteld die aan het werk waren en zo’n zes klanten, meerdere personeelsleden staan niets te doen.

    Lang wachten voor een eenvoudige bestelling: twee patat en vijf snacks, 20 minuten.

    Klant voor mij kreeg de verkeerde bestelling mee, dit kenbaar gemaakt bij het personeel. Werd minimaal op gereageerd.

    Eigen bestelling was de kroket ‘ontploft’ moest opnieuw gemaakt worden.

    Mosterd vergeten mee te geven.

    Frietjes wat slap. Ik zie ruimte voor verbetering.

  • Cornelis van Dongen
    Cornelis van Dongen
    Posted 25 juni, 2023 at 6:05 pm 0Likes
    Lekker en geschikt voor een snelle hap.
  • Lester Chan
    Lester Chan
    Posted 20 juli, 2023 at 9:35 pm 0Likes
    Het personeel is heel aardig en beleefd. Het eten is ook erg lekker en aangeboden voor een goede prijs. De kip burger is vooral erg lekker.
  • Gauthier Heroufosse
    Gauthier Heroufosse
    Posted 21 juli, 2023 at 5:49 pm 0Likes
    Goed, goede prijs-kwaliteitverhouding
  • R R
    R R
    Posted 20 augustus, 2023 at 7:39 pm 0Likes
    Een authentieke snackbar, waar vind je ze nog? Hier dus. De oudste snackbar van Barendrecht en nog altijd even lekker!
    Het duurt even voordat je je eten hebt maar het is ‘t wachten waard.
  • Jeroen Libregts
    Jeroen Libregts
    Posted 6 september, 2023 at 2:17 pm 0Likes
    Alleen als je echt geen tijd hebt.
  • Paulalexmonteiro Monteiro
    Paulalexmonteiro Monteiro
    Posted 25 september, 2023 at 3:39 pm 0Likes
    Prachtig!
  • Ruud Benninkshof
    Ruud Benninkshof
    Posted 27 oktober, 2023 at 9:14 am 0Likes
    Vandaag sinds een jaar weer eens geweest bij hun….en het het is allemaal nog steeds goed eten daar. En het is niet generaliserend bedoeld maar de eigenaresse zat vandaag met een, volgens mij, Turkse man te praten….dus ik vermoed dat de chinese eigenaar (wellicht het gevolg van corona) de zaak gaat overdoen en dat zou ik persoonlijk jammer vinden want goede pindasaus bij je eten is zeldzaam in Rotterdam en omstreken tegenwoordig….nogmaals…mijn vermoeden ……yust saying.
  • Wendy Hordijk-Lodder
    Wendy Hordijk-Lodder
    Posted 16 november, 2023 at 7:43 am 0Likes
    Goeie snackbar oom een frietje te eten, voor de sfeer en gezelligheid hoef je er niet te blijven eten

Leave a comment